2 razy 3 w Turnieju o Puchar Burmistrza Żelechowa

19 marca w Hali Sportowej w Żelechowie odbył się XII Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Żelechów. Naszą szkołę reprezentowali: Kacper Komorek, Kacper Łysiak, Mateusz Staros i Weronika Miśkurka. W kategorii chłopców kl. V-VI chętnych do zdobycia głównego trofeum było aż 36. Już od pierwszych meczy pojawiły się wielkie emocje, nerwy i walka, która po raz kolejny przyniosła sukces. . Kacper Komorek zajął 5 miejsce przegrywając walkę o strefę medalową z późniejszym tryumfatorem turnieju. Kacper Łysiak zajął wspaniałe 3 miejsce. Duże emocje towarzyszyły również poczynaniom dziewcząt, gdzie w kategorii kl. I-IV wystąpiła Weronika Miśkurka, która po bardzo zaciętych meczach podobnie jak Kacper  wywalczyła 3 miejsce. Uczestnicy turnieju z rąk Pani Sekretarz Miasta otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody w postaci słodyczy. GRATULUJEMY!!!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Sukcesy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.