Lekcja z dinozaurem

W piątek /6.03./w klasie pierwszej były super lekcje, jak to określili uczniowie. Zaczęło się słodko, ponieważ bliźniacy Michał i Kuba obchodzili urodziny, następnie wszyscy wyjęli przyniesione książki z dinozaurami, rysunki oraz plastikowe modele tych zwierząt. I zaczęło się. Wszyscy chcieli pochwalić się wiadomościami na temat dinozaurów, ich budowy, sposobu odżywiania i warunków życia. Najwięcej jednak wiadomości przekazał jubilat Michał. Wspomagał go dzielnie jego brat Kuba. Po wiadomościach przyszedł czas na zabawę i oglądanie albumów. Wszyscy uczniowie klasy pierwszej zdobyli dużo wiedzy na temat dinozaurów tak bardzo lubianych przez dzieci a przy okazji świetnie się bawili.

DSC02310 DSC02311 DSC02314

Ten wpis został opublikowany w kategorii lekcje na szóstkę. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.