Archiwum autora: Krzysztof

Projekt – nauka pływania

.

Zaszufladkowano do kategorii Akcje społeczne | Możliwość komentowania Projekt – nauka pływania została wyłączona

Wycieczka do Lublina

13 marca uczniowie klas I- VI byli na wycieczce w Lublinie. Najpierw obejrzeli musical „Kopciuszek” w Teatrze Muzycznym. W przedstawieniu bohaterom towarzyszyły  sympatyczne Wiruski komputerowe, które śpiewały o tym co dobre, a co złe. Następnie uczniowie odwiedzili  najmniejszą, ale wyjątkowo … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Wyjazdy i warszataty | Możliwość komentowania Wycieczka do Lublina została wyłączona

Kolorowy dzień

Po raz piąty w tym roku szkolnym Samorząd Szkolny przeprowadził w szkole tzw. „Kolorowy dzień”. 6 marca 2019 r. kolorem przewodnim był żółty.

Zaszufladkowano do kategorii Akcje społeczne | Możliwość komentowania Kolorowy dzień została wyłączona

Dzień Kobiet

Dzień Kobiet w naszej szkole. Z okazji tego święta chłopcy złożyli wszystkim dziewczynkom życzenia oraz przygotowali wspaniałe prezenty i wiele słodkości.

Zaszufladkowano do kategorii Akcje społeczne, Uroczystości | Możliwość komentowania Dzień Kobiet została wyłączona

Pokaz historyczny

opis wkrótce…

Zaszufladkowano do kategorii Akcje społeczne, lekcje na szóstkę | Możliwość komentowania Pokaz historyczny została wyłączona

Turniej Tenisa Stołowego

Krzysztof Kosmala, Michał Mądry i Bartłomiej Babik uczestniczyli w XXIV Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Żelechowa, który odbył się 2 marca w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej. Chłopcy tym razem nie zdobyli wysokich miejsc, bo konkurencja była ogromna. … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Akcje społeczne, Wyjazdy i warszataty | Możliwość komentowania Turniej Tenisa Stołowego została wyłączona

13 lutego 2019r. odbył się „Kolorowy dzień” po raz czwarty w naszej szkole. Tym razem zagościł kolor biały na strojach naszych uczniów.

Turniej o Puchar Dyrektora rozstrzygnięty

25 stycznia rozegraliśmy finałowe mecze w corocznym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Sokole.  W turnieju wzięło udział 10 zawodniczek i 14 zawodników z klas V-VIII. Mistrzem tegorocznej edycji turnieju wśród dziewcząt została Weronika Staros (kl. VII), … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii, Konkursy | Możliwość komentowania Turniej o Puchar Dyrektora rozstrzygnięty została wyłączona

Zabawa karnawałowa

Wielkimi krokami zbliża się koniec I semestru. Wstępem do zasłużonego odpoczynku w postaci dobrej rozrywki była zabawa karnawałowa, która została zorganizowana 20 stycznia. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń, no bo przecież kilka minut wcześniej odbyła się bardzo doniosła … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii, Konkursy, Uroczystości | Możliwość komentowania Zabawa karnawałowa została wyłączona

Dzień Babci i Dziadka

Obchodzone 21 stycznia Święto Babci i przypadające dzień później Święto Dziadka, to bardzo ważne daty w kalendarzu Szkoły Podstawowej w Sokole. W tym roku uroczystość odbyła się 20 stycznia 2019r. w Świetlicy Wiejskiej  w Sokole.  Zaproszeni goście, kochani Dziadkowie, licznie … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Uroczystości | Możliwość komentowania Dzień Babci i Dziadka została wyłączona