Wycieczka do Mościsk

26 września uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami odbyli wycieczkę do Parku Edukacji i Rozrywki „Farma Iluzji” do wsi Mościska koło Woli Życkiej. Na bardzo urokliwym terenie dzieci bardzo miło spędziły czas i odpoczęły na łonie natury, jednocześnie zaskakując swój racjonalny umysł i przewracając zwyczajowe postrzeganie świata. Latająca Chata Tajemnic, Lewitujące Piłeczki, Wiklinowy Labirynt, Plaża z Krokodylem i wiele innych atrakcji pozwoliło wszystkim na chwilę relaksu i odprężenia od codziennych obowiązków szkolnych. Na zakończenie wizyty spotkaliśmy się przy ognisku i piekliśmy kiełbaski.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wyjazdy i warszataty. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.