Ślubowanie pierwszoklasistów

29 października uczniowie klasy pierwszej w obecności p. dyrektor, rady pedagogicznej, rodziców i uczniów złożyli uroczyste ślubowanie. Dzieci w programie artystycznym wykazały, że posiadają niezbędną wiedzę i mądrość, która pozwala im stać się pełnoprawnymi uczestnikami życia szkolnego. Pasowania dokonała P. Dorota Wiśnicka – dyrektor szkoły, dyplomy pamiątkowe wręczył wychowawca klasy – Krzysztof Szostak, zaś rodzice na pamiątkę tego wydarzenia, wręczyli dzieciom książeczki do czytania i przybory szkolne. Po uroczystości tradycyjnie pierwszaki posadziły drzewko, którym będą się opiekować będąc uczniami tej szkoły. Uroczystość zakończyła się przygotowanym przez rodziców poczęstunkiem dla dzieci i nauczycieli. Ślubowanie złożyli: Babik Mikołaj, Bożek Piotr, Filipowicz Wojciech, Kosmala Krzysztof, Malinowska Julia, Piórkowska Julia, Staros Weronika i Użyczyn Wojciech.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uroczystości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.