94 rocznica Odzyskania Niepodległości

Uroczystość która odbyła się 9 listopada w naszej szkole miała charakter szkolnych obchodów Święta Odzyskania Niepodległości. Wzięli w niej udział wszyscy uczniowie naszej szkoły. W sposób niezwykle obrazowy uczniowie klasy szóstej pod kierunkiem wychowawczyni P. Longiny Głowali  przekazali swoim młodszym kolegom i koleżankom, drogi Polaków do niepodległości. Uczniowie koła muzycznego śpiewali polskie pieśni patriotyczne. Trud włożony w przygotowanie programu słowno-muzycznego  został wynagrodzony gromkimi brawami przez uczniów zasiadających na widowni. Na zakończenie pani dyrektor zachęcała wszystkich do udziału w uroczystości gminnych obchodów Święta Niepodległości, które w tym roku odbędą się w Gończycach. Prosiła także o wywieszenie w tym dniu flag narodowych na naszych domach.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uroczystości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.