Z policją o bezpieczeństwie

13 listopada uczniowie naszej szkoły(szczególnie ci najmłodsi) nie kryli zachwytu wywołanego wizytą policjantów i psa szkolonego do wykrywania narkotyków. Odwiedzili nas sierżant sztabowy Danuta Kalinowska, Marek Osiński z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie. Policjanci w bardzo obrazowy sposób opowiadali o swojej pracy oraz przekazali najważniejsze zasady dotyczące bezpieczeństwa i postępowania w sytuacjach niebezpiecznych. Dzieciaki często kiwały ze zrozumieniem głowami, słysząc zalecenia mundurowych. Dzieci mogły obejrzeć i dotknąć kajdanek, przymierzyć policyjną czapkę i obejrzeć w akcji psa.