Dzień Babci i Dziadka

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, to w naszej szkole 21 styczeń był bardzo gorący. Tego dnia odbyła się uroczystość dla naszych kochanych babć i dziadków. Był to dla nich dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Przygotowany program artystyczny w wykonaniu wszystkich klas w większości składał się ze wzruszających wierszy i piosenek okolicznościowych, związanych tematycznie z tymże świętem. Nie zabrakło także skeczy w wykonaniu klasy piątej i szóstej. Po programie dzieci wręczały swoim babciom i dziadkom laurki i cukierkowe bukiety. Babcie i dziadkowie zostali zaproszeni również na słodki poczęstunek, kawę i herbatę przygotowane przez rodziców. Pani dyrektor podziękowała serdecznie wszystkim za przybycie, życząc dużo zdrowia i radości z wnucząt.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uroczystości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.