Cyrk SZOK w naszej szkole

27 maja zawitał do naszej szkoły ukraiński cyrk „Szok”. Artyści dali pokaz żonglerki, akrobacji, magii oraz tresury zwierząt. Niektórzy z widzów mogli wypróbować swoje możliwości w poszczególnych dyscyplinach, spośród publiczności zostali wybrani ochotnicy do wzięcia udziału w przedstawieniu. Pełni zapału, z różnym skutkiem, próbowali dotrzymać kroku zawodowcom, co często wzbudzało ogólną radość. Umiejętności cyrkowców wszystkim bardzo się podobały, o czym świadczyły burzliwe oklaski po każdym pokazie. Dzieci bawiły się świetnie, oglądając tresowane zwierzątka, magiczne sztuczki oraz popisy akrobatyczne na małym rowerku i z obręczami. Na gorący aplauz zasłużyli uczniowie klasy czwartej: Wojtek i Mateusz, którzy wzięli udział w  konkurencji „przebranie” na jedno ze zwierząt gospodarskich.