Sukcesy w indywidualnych biegach przełajowych w Miętnem

2 października na obiektach sportowych Zespołu Szkół  Rolniczych    w Miętnem odbyły się Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe dla uczniów Gimnazjów i Szkół Podstawowych z terenu powiatu garwolińskiego. Organizatorem zawodów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy. Naszą szkołę reprezentowało czworo uczniów: Przemysław Babik, Wojciech Głowala, Arkadiusz Kosmala i Magdalena Mądra. Niezwykłe emocje przeżyliśmy w biegu  na 1000 metrów, w którym uczestniczyli chłopcy z klasy V i VI. Przemek zajął drugie miejsce przegrywając dosłownie o kilka centymetrów złoty medal. Wojtek zajął 12 miejsce. Oprócz Przemka na zawody na szczeblu regionalnym zakwalifikował się Arek Kosmala, który w swej grupie wiekowej zajął 8 miejsce. Gratulacje należą się także Magdzie, która mimo że zajęła miejsce 30 to bardzo dzielnie walczyła o jak najlepszy wynik. W każdej grupie wiekowej średnio uczestniczyło około 50 zawodników i zawodniczek.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Sukcesy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.