Spotkanie wigilijne

19 grudnia w pięknie udekorowanej sali odbyło się spotkanie wigilijne z udziałem dzieci, rodziców i nauczycieli. Uczniowie naszej szkoły w tym roku pod kierunkiem Pani Janiny Rudzkiej  przygotowali piękne przedstawienie teatralne. Zwieńczeniem jasełek był krótki koncert kolęd w  wykonaniu uczniów z koła muzycznego. Po odczytaniu ewangelii, życzeniach od Pani dyrektor Doroty Wiśnickiej i księdza proboszcza Jana Spólnego wszyscy odśpiewali kolędę i podzielili się opłatkiem. Następnie uczniowie, rodzice i nauczyciele wzięli udział w wigilijnym poczęstunku. Na stole nie zabrakło kapusty z grzybami, racuszków, śledzi, pierogów i barszczyku.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uroczystości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.