Sukces pingpongistów na Turnieju Tygodnika Siedleckiego

1 lutego w hali sportowej w Puznówce odbyły się eliminacje powiatowe Turnieju Tygodnika Siedleckiego im. Janusza Strzałkowskiego. Zajęcie dwóch pierwszych miejsc w eliminacjach automatycznie kwalifikuje zawodników do etapu regionalnego. Niezwykle udanie w turnieju zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły. W kategorii chłopców klas I-IV nie miał sobie równych Piotr Babik (kl.III) zdobywając okazały puchar i złoty medal. jeszcze lepiej zagrali chłopcy z klas V-VI, którzy zdominowali te kategorie wiekową. W finale spotkali się Przemysław Babik i Jakub Andrzejewski. Z pucharem i złotym medalem wrócił Kuba, a Przemek musiał się zadowolić drugim miejscem. Na wyłonienie zwycięzcy potrzeba było rozegrać 5 setów. Ostatni set był niezwykle dramatyczny i pełen emocji, a o zwycięstwie zadecydowały tylko 2 punkty. Warto dodać, że dzień wcześniej chłopcy grali ze sobą finał Mistrzostw Szkoły i zwyciężył Przemek. W tej kategorii grali również Arek Kosmala (5 miejsce), Olek Błażejczyk (7 miejsce) i Jakub Bieńko. W kategorii dziewcząt reprezentowały nas dziewczyny z klasy czwartej – Iza Kosmala i Magdalena Wojdat. Magda skończyła turniej na miejscu piątym, a Iza na szóstym. Na szczeblu regionu reprezentować nas będą chłopcy Piotrek Babik, Przemek Babik i Kuba Andrzejewski. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

DSC01528 DSC01530 DSC01532

Ten wpis został opublikowany w kategorii Sukcesy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.