Ślubowanie klasy pierwszej

Dnia 22 października 2010 r. odbyła się tradycyjna uroczystość przyjęcia uczniów klas pierwszych w poczet pełnoprawnych członków społeczności szkolnej. W uroczystości wzięli udział: dyrektor szkoły, nauczyciele, wychowawcy, rodzice oraz cała społeczność szkolna.   W gronie 10 pierwszoklasistów jest 9 dziewczynek i 1 chłopiec. Wszyscy pięknie po raz pierwszy powtarzali wspólnie słowa przysięgi, ślubowali strzec godności szkoły i honoru jej uczniów. Do uczniów klas pierwszych, ich rodziców oraz wychowawczyni pani dyrektor  skierowała wiele ciepłych życzeń sukcesów w edukacji szkolnej. Wszystkie pierwszaki zostały obdarowane pamiątkowymi dyplomami i prezentami od rodziców. Następnie wszyscy wzięli udział w spektaklu puszczania ku niebu balonów z wypisanymi marzeniami dzieci. Tradycyjnie dzieci zasadziły drzewko w ogrodzie szkolnym, po czym uczestniczyły w poczęstunku przygotowanym dla nich przez rodziców.