Plac zabaw

W mijającym roku przy szkole zbudowano plac zabaw. Powstał on z woli mieszkańców Sokoła i dzięki zabiegom dyrektora szkoły Doroty Wiśnickiej . Został sfinansowany z funduszu sołeckiego. Łączny kosz powstania tego obiektu to ponad 6 tysięcy złotych.  Urządzenia na placu zabaw są z konstrukcji z drewna litego bezrdzeniowego, impregnowanego. Wszystkie urządzenia zabawowe posiadają certyfikat zgodności z normą dot. bezpieczeństwa wyposażenia placów zabaw. . Z urządzeń mogą korzystać wszyscy przestrzegający obowiązującego tam regulaminu. Plac zabaw będzie rozbudowywany, a teren wokół niego zagospodarowywany na tyle, na ile pozwolą fundusze. Jest to miejsce, gdzie dzieci  mogą spędzić miło i ciekawie czas.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Akcje społeczne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.