Rozpoczynamy rok szkolny 2015/2016

1 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Będzie to niezwykły rok, bo będziemy przygotowywali się do 100-lecia istnienia szkoły. Nowy rok szkolny przynosi w naszej szkole sporo zmian. Po nieprzedłużeniu umowy na pełnienie funkcji dyrektora szkoły przez Krzysztofa Szostaka , obowiązki dyrektorskie objęła P. Longina Głowala. Zostali zatrudnieni nowi nauczyciele: na cały rok szkolny do nauczania zajęć komputerowych – Joanna Pyra-Owczarczyk, do nauczania religii ks. Łukasz Iwaniec, a na czas zastępstw p. Barbara Boryń (historia) i Katarzyna Błaszkiewicz (język angielski). Witamy serdecznie w naszym gronie i życzymy dobrej współpracy oraz sukcesów. W tym roku w oddziale przedszkolnym rozpoczyna naukę przez zabawę ośmioro dzieci.

DSC02833 DSC02834 DSC02835 DSC02838 DSC02840 DSC02841

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.