III Powiatowy Festiwal Piosenki Religijno-Patriotycznej

Stowarzyszenie Rozwoju Gmin i Miast Powiatu Garwolińskiego, Starostwo Powiatowe, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie byli organizatorami III Festiwalu Piosenki Religijno – Patriotycznej. Podczas przesłuchań w dniach 5-6 listopada zaprezentowało się ponad 400 uczestników. Wśród nich byli również uczniowie naszej szkoły: Iza Kosmala, Weronika Bieńko, Magdalena Wojdat, Aleksandra Kaczkowska, Patrycja Banaszek, Weronika Staros i Wiktoria Babik. Dziewczyny tworząc zespół wokalny, na deskach sali kinowej zaśpiewały dwie piosenki: Polskie kwiaty i Pioseneczka. Uczestnictwo w Festiwalu było żywą lekcją historii i patriotyzmu w oczekiwaniu na kolejną rocznicę Odzyskania Niepodległości.

IMG_2304 IMG_2305 IMG_2309

Ten wpis został opublikowany w kategorii lekcje na szóstkę, Wyjazdy i warszataty. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.