Zabawa karnawałowa

Rozpoczął się okres  zabaw karnawałowych. W naszej szkole taki bal odbył się 23 stycznia. W trakcie zabawy ogólnej uczestnicy zaprezentowali stroje karnawałowe. Kulminacyjnym punktem zabawy był wybór Króla i Królowej Balu. W tym roku zostali nimi Zuzia Andrzejewska i Filip Wielgosz. Tradycyjnie nie zabrakło też poczęstunku przygotowanego przez rodziców. W tegorocznym balu licznie uczestniczyli absolwenci naszej szkoły, co świadczy o tym, że są z nią  mocno związani i dobrze się w niej czują.  Atrakcją zabawy były liczne konkursy, loteria fantowa oraz stoisko bufetowe, z których dochód przeznaczymy na zakup nowego stołu do ping-ponga.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uroczystości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 odpowiedź na Zabawa karnawałowa

1. malina pisze:

było swietnie;)
    chcemy takich 100 zabaw w roku szkolnym;);D

Możliwość komentowania została wyłączona.