Sezamie, otwórz się!

1 lutego 2011 r. ruszył w naszej szkole projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego „Sezamie, otwórz się”. W projekcie biorą udział uczniowie klas IV-VI, nauczyciele i rodzice. Celem tych zajęć jest zdobycie przez uczniów wiedzy dotyczącej metod i warunków efektywnej nauki, technik skutecznej pracy z tekstem, rozwój twórczego myślenia.  Uczniowie biorą udział w zajęciach w małych grupach, a stosowane metody oparte są o naturalne możliwości umysłu człowieka związane ze zdolnością budowania skojarzeń, zwiększania koncentracji i aktywne formy pracy z tekstem. Zajęcia prowadzą doświadczeni psychologowie i nauczyciele- p. Monika Foryś i p. Joanna Gołębiowska-Szychowska.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Sezamie, otwórz się!

  1. malina pisze:

    super jest na tych zajęciach;D
    Świetne;)

  2. malina pisze:

    szkoda że już się kończą

Możliwość komentowania jest wyłączona.