Mistrz i v-ce mistrz w tenisie stołowym

W rozegranych 12 marca 2011 roku Otwartych Mistrzostwach Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Ignacego Wyssogoty Zakrzewskiego w Żelechowie w tenisie stołowym, ponownie zapunktowali uczniowie klasy piątej. Mistrzem przez najbliższy rok będzie Kacper Komorek, który w finale pokonał kolegę z klasy Kacpra Łysiaka, który tym samym został wicemistrzem. Wśród 17 młodych tenisistów, którzy reprezentowali szkoły w Sobolewie, Anielowie, Żelechowie, Woli Żelechowskiej i Stefanowie, wyróżnili się także Mateusz Filipowicz i Robert Andrzejewski, którzy zajęli 5 i 6 miejsce. Tak dobre miejsca to wynik systematycznej pracy chłopców, ich dużego zaangażowania i doświadczeń zbieranych od najmłodszych lat w tej dyscyplinie sportowej na różnych zawodach sportowych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Sukcesy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.