Szlachetna Paczka

Uczniowie, rodzice i nauczyciele naszej szkoły po raz drugi wzięli udział w ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka. Przez cały tydzień dzieci i ich rodzice przynosili do szkoły żywność, artykuły chemiczne, szkolne, ubrania i buty, które następnie pakowaliśmy do kartonów.  W sobotnie przedpołudnie delegacja uczniów z Krzysztofem Szostakiem i Marcinem Filipowiczem oraz wolontariuszami odwiedzili dwie rodziny, którym zawieźli zgromadzone rzeczy. Podczas spotkania z rodzinami nie zabrakło rozmów, dzielenia się opłatkiem i składania sobie życzeń na zbliżające się święta. Rodziny, którym ofiarowaliśmy pomoc zostały zaproszone na wigilię szkolną do naszej szkoły.

Ten wpis został opublikowany w kategorii lekcje na szóstkę, Wyjazdy i warszataty. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.