Początek wiosny z Sezamem

W Pierwszy Dzień Wiosny w naszej szkole odbyło się podsumowanie projektu współfinansowanego ze środków UE w ramach EFS pod nazwą: Sezamie , otwórz się!  W tym dniu tradycyjnie w szkole władzę przejmują najstarsi uczniowie naszej szkoły wcielając się w rolę dyrektora szkoły, nauczycieli i obsługi. Najmłodsi uczniowie po 3 godzinach lekcyjnych obejrzeli film przygodowy, zaś uczniowie klas IV –VI  wzięli udział w ostatnich zajęciach projektu: konkursie klasowym rozwiązując zadania grupowe, torze przeszkód, w którym oprócz zadań sportowych pojawiły się łamigłówki oraz qwizie Milionerzy, w którym znalazły się pytania z wiedzy o uczeniu się. Zwycięzcy poszczególnych konkursów i zabaw oraz uczestnicy projektu otrzymali  od p. Joanny Gołębiowskiej-Szychowskiej wspaniałe nagrody rzeczowe i dyplomy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Akcje społeczne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 odpowiedź na Początek wiosny z Sezamem

1. malina pisze:

Super było na tych zajęciach

Możliwość komentowania została wyłączona.