Chwila prawdy uczniów klasy szóstej

5 kwietnia o godzinie 9.00 do sprawdzianu szóstoklasisty przystąpiło 15 uczniów naszej szkoły. Sprawdzian jest jednym z trzech najważniejszych w życiu każdego ucznia etapów podsumowujących ich dotychczasowe postępy. Kolejne to egzamin gimnazjalny i oczywiście matura. Sprawdzian ma ocenić, w jakim stopniu uczniowie rozwinęli swoje kompetencje i opanowali materiał niezbędny w tzw. pięciu obszarach: czytanie, pisanie, rozumienie, korzystanie z informacji i wykorzystywanie wiedzy w praktyce. W tym roku był to test stanowczo matematyczny. Przydała się także wiedza na temat pór roku. Liczymy na dobre wyniki naszych uczniów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Egzaminy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.