Lekcja fizyki i chemii

W środę, 19 kwietnia 2017 r. naszą szkołę odwiedziła grupa „ Zaelektryzowani ” z niecodzienną lekcją przyrody. Panowie animatorzy w spotkaniu zatytułowanym „Naukowa epidemia, czary mary i alchemia” zaprezentowali doświadczenia , eksperymenty fizyczno-chemiczne, które przynosiły niezwykłe wzrokowo-słuchowe efekty. Uczniowie byli świadkami atrakcyjnej edukacji, w której sami mogli uczestniczyć . Nawet najmłodsi z uwagą śledzili przebieg pokazu i chętnie odpowiadali na pytania prowadzących. Doświadczenia dostarczyły wszystkim obecnym niezapomnianych przeżyć i emocji. Dzięki takim „żywym” lekcjom uczniowie  szybciej zapamiętują  informacje, a zdobyta przez nich wiedza jest trwalsza. JR.

Ten wpis został opublikowany w kategorii lekcje na szóstkę. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.