Kacper Łysiak z pucharem Starosty!!!

W sobotę 16.04.2011 r. w sali gimnastycznej w Puznówce odbył się III Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Garwolińskiego. Miał on podniosłą rangę, gdyż otworzył go goszczący w Miętnem minister rolnictwa i rozwoju wsi Marek Sawicki. W turnieju uczestniczyli uczniowie naszej szkoły i to z sukcesami!!!. W kategorii chłopców klas I-III drugie miejsce wywalczył Jakub Andrzejewski, który z rąk Pani Burmistrz Miasta Pilawa Albiny Łubian otrzymał medal i dyplom. W kategorii klas IV-VI reprezentowali nas chłopcy z klasy V – Robert Andrzejewski, Kacper Komorek i Kacper Łysiak. I po raz kolejny nie zawiedli! Robert i Kacper Komorek w decydujących meczach o medale roztrwonili przewagę jaką uzyskali (prowadzili już ze swoimi rywalami 2:0) i ostatecznie zajęli odpowiednio 6 i 5 miejsce. Wielkie emocje towarzyszyły walce finałowej w której wystąpił Kacper Łysiak. Rywalizację z Ernestem Płatkiem ze szkoły w Anielowie rozpoczął od przegranego seta, ale z każdą chwilą grał coraz lepiej i ostatecznie znalazł skuteczna receptę na rywala. Po emocjonującej walce pokonał go 3:2. Marzenie się spełniło, choć jak przyznał w rozmowie nie myślał, że może być właścicielem Pucharu Starosty Garwolińskiego Marka Chciałowskiego. To już ostatni w tym roku szkolnym turniej. Warto podkreślić, że w miarę systematyczna praca i treningi przyniosły wymierne efekty. Chłopcy i dziewczęta uczestniczyły w tym roku w czterech turniejach i w każdym zajmowali miejsca na podium. Życzymy dalszych sukcesów i zachęcamy do wytrwałej pracy, bo w przyszłym sezonie wcale łatwo nie będzie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Sukcesy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 Response to Kacper Łysiak z pucharem Starosty!!!

  1. wgsguysd pisze:

    Jesteście nie źli chłopaki

Możliwość komentowania jest wyłączona.