Spotkanie wielkanocne

Wielkanoc jest najstarszym i najważniejszym świętem chrześcijańskim w naszym kraju. Wiąże się ona z licznymi obrzędami i zwyczajami. W naszej szkole kultywując tradycje,  20 kwietnia 2011 roku zorganizowaliśmy wspólne spotkanie wielkanocne. W spotkaniu brały udział wszystkie dzieci z klas 0 – VI, nauczyciele, pracownicy obsługi oraz emerytowani pracownicy naszej szkoły. Uczniowie klasy 5, pod kierunkiem wychowawczyni Janiny Rudzkiej przypomnieli o tradycjach wielkanocnych. Kulminacyjnym punktem spotkania były życzenia składane przez panią dyrektor Dorotę Wiśnicką oraz wspólne dzielenie się jajkiem. Tego typu spotkania niosą ze sobą zawsze radość oraz zacieśnienie więzi między uczniami, wprowadzają w podniosłą atmosferę tych świąt.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, Uroczystości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 Response to Spotkanie wielkanocne

  1. Anonim pisze:

    Pyszne były jajeczka!!!

Możliwość komentowania jest wyłączona.