Udział w gminnych obchodach Święta Niepodległości

Delegacja uczniów naszej szkoły wraz z panią dyrektor Longiną Głowalą wzięła udział w Gminnych Obchodach Święta Niepodległości, które odbyły się w Sobolewie. Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą w kościele parafialnym. Następnie pod pomnikiem ofiar II wojny światowej delegacja złożyła wiązankę kwiatów. W sali widowiskowej Domu Kultury uczniowie naszej szkoły wzięli udział w programie artystycznym. Laureaci konkursu poezji patriotycznej recytowali podczas programu artystycznego wiersze.  Uczestnicy dwóch gminnych konkursów poprzedzających to święto odebrali z rąk wójta gminy nagrody.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konkursy, Uroczystości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.