Wyśpiewali kolejne nagrody

12 maja 20011 roku w Sali Widowiskowej w Sobolewie odbył się II Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej i Szkolnej, w którym prezentowali się nasi uczniowie. I jak zwykle nie zawiedli!!! W kategorii kl. 0-III uczniowie zajęli wszystkie możliwe miejsca! Na najwyższym stopniu podium stanął Przemysław Babik(klasa 2) z piosenką „Wiosna w ogródku”. Drugie miejsce jury przyznało Kamilii Maraszek z klasy 3 za utwór „ Plecak, torba i walizka”, zaś trzecie miejsce zagarnął debiutujący na tego typu konkursach reprezentant klasy 2 -Wojciech Głowala, który wspaniale  rapował piosenkę „U lekarza”.  W konkursie uczestniczyły również dziewczyny z klasy 6 -Magdalena Dąbrowa i Malwina Jaworska. Obie zaliczyły fantastyczne występy, a jury spodobała się piosenka „Profesor Robert” w wykonaniu Magdy, która po raz kolejny zdobyła trzecie miejsce. Nagrodzeni uczniowie otrzymali dyplomy, plecaki, piłki i słowniki. Gratulujemy popisów wokalnych i zachęcamy do dalszego rozwijania talentów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konkursy, Sukcesy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.