Wycieczka do Garwolina

W czwartek, 14 grudnia najmłodsi uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Garwolina. Obejrzeli spektakl teatralny pt. „Mikołaj w krainie krasnali”, podczas którego świetnie się bawili na widowni i na scenie. Bajkowe króliczki wylosowały z każdej szkoły uczniów, którym Mikołaj wręczył wspaniałe prezenty. W naszej szkole poszczęściło się Natalii Bieńko z oddziału przedszkolnego. Ponadto wszyscy uczniowie otrzymali drobne upominki. Po przedstawieniu udaliśmy się do Krainy Czarów na salę zabaw, gdzie każdy znalazł coś dla siebie aby miło i bezpiecznie spędzić ten czas. . Wszyscy uczniowie szczęśliwi ale i zmęczeni wracali do szkoły.  (D.W)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wyjazdy i warszataty. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.