Cała Polska Biega z sukcesem!

Akcja Polska Biega to propaganda sportu, a przy okazji zdrowia i radości życia. To już 7 edycja tej pięknej akcji w Polsce. Po raz kolejny na terenie naszej Gminy zorganizował ją Ireneusz Kalbarczyk przy Zespole Szkół w Gończycach. 14 maja o godzinie 10.00 rozpoczął się bieg, który miał na celu uświadomić każdemu jak ważny jest ruch dla naszego zdrowia. Nasi uczniowie bardzo licznie włączyli się w tę akcję. Z naszej szkoły do zawodów zgłosiło się ponad 20 osób.  W kategorii chłopców klas I-III znakomite 2 miejsce zajął Aleksander Błażejczyk(kl.3), zaś w kategorii chłopców kl. . IV-VI na najniższym podium stanął Kacper Komorek(kl.5). To oni z rąk Wójta Andrzeja Koszutskiego otrzymali dyplomy i medale.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Akcje społeczne, Sukcesy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.