Sukces na XIV Gminnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek

7 stycznia sali widowiskowej Domu Kultury w Sobolewie odbył się XIV Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek. Wśród 38 młodych artystów naszą szkołę reprezentowali: Gabrysia Stodulska, Martyna Kosmala, Dominika Staros, Julia Malinowska, Julia Jaworska, Jakub Dąbrowa, Monika Owczarczyk i Wiktoria Babik.  Poziom tegorocznej rywalizacji był bardzo wysoki i wyrównany. Miejsca w konkursie zajęli: Dominika Staros (3 miejsce w kategorii klas 0-III), Julia Malinowska (2 miejsce w kategorii klas IV-VI), Wiktoria Babik (2 miejsce w kategorii klas VII i gimnazjum). Wyróżnienie w konkursie otrzymała również Julia Jaworska w kategorii klas IV-VI.  Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, czekolady, kubki, a wyróżnieni nagrody w postaci słuchawek. Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konkursy, Sukcesy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.