Spotkanie wielkanocne

W ostatnim dniu nauki przed wielkanocną przerwą świąteczną przy pięknie wystrojonym stole spotkali się uczniowie, nauczyciele i pracownicy obsługi, by wspólnie złożyć sobie życzenia, podzielić się jajkiem i przypomnieć sobie o zwyczajach, obrzędach i tradycjach wielkanocnych oraz o znaczeniu potraw w wielkanocnym koszyczku. Apel przygotowali uczniowie klas VII i VI pod kierunkiem p. Janiny Rudzkiej. Ozdoby z wielkanocnego stołu uczniowie pod kierunkiem p. Doroty Wiśnickiej wykonywali na zajęciach plastycznych. Warto nadmienić, że na uroczystości gościliśmy siostrzenicę pani dyrektor,  mieszkającą i uczącą się w Niemczech, która bacznie obserwowała zwyczaje z naszej szkoły. Koleżanka poczęstowała wszystkich zgromadzonych cukierkami.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Akcje społeczne, Uroczystości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.