Na leśnej ścieżce przyrodniczo-kulturowej

7 czerwca 2018 r. reprezentacja naszej szkoły w składzie: Olga Piórkowska, Mateusz Sabat i Jakub Dąbrowa wzięli udział w VI edycji konkursu przyrodniczego  ,,Wiem, co w lesie piszczy „Konkurs został zorganizowany przez Nadleśnictwo Garwolin na Leśnej Ścieżce Przyrodniczo – Kulturowej w Hucie Garwolińskiej. Na trasie ścieżki, na ośmiu stanowiskach, drużyny zmagały się z rozpoznawaniem ptaków, ssaków, drzew i krzewów, tropów zwierząt, bezkręgowców, płazów i gadów, roślin chronionych i zielnych oraz grzybów.  Uczniowie,wykazali się wiedzą przyrodniczą i chęcią do jej pogłębiania . Opiekunem naszej szkolnej drużyny była Janina Rudzka. /JR/

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konkursy, lekcje na szóstkę, Wyjazdy i warszataty. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.