Powiatowy Festiwal Piosenki Europejskiej

Po raz szósty w Garwolinie odbył się Powiatowy Festiwal Piosenki Europejskiej „Eurowizja 2011”. Garwoliński „ekonomik” zgromadził bardzo liczną grupę wykonawców i słuchaczy, których łączyła  miłość do muzyki. Program tegorocznej Eurowizji zawierał ponad 30 występów, podczas których prezentowali się soliści, zespoły oraz chóry powiatu garwolińskiego. Naszą szkołę na Festiwalu reprezentowała Magdalena Dąbrowa z piosenką „Profesor Robert”. Jej bardzo dynamiczny występ ożywił publiczność, która odwzajemniła się głośnym aplauzem. Magdalena wśród jury otrzymała 39 punktów, co pozwoliło jej zająć znakomite 5 miejsce! Do trzeciego miejsca zabrakło tylko 3 punktów. Magdzie dziękujemy za wspaniały występ, promocję szkoły i życzymy dalszych sukcesów na dużych scenach.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konkursy, Sukcesy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.