Dzień Edukacji Narodowej

12 października 2018 r. w Szkole Podstawowej w Sokole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, podczas której uczniowie podziękowali wszystkim pracownikom szkoły  za cierpliwość, wyrozumiałość i ogromną życzliwość okazywaną każdego dnia. Zaprezentowali oni montaż poetycki, humorystyczne scenki z życia uczniów i nauczycieli, piosenki, np. : „Szukaj mnie”, „Nauczycielom”, „Profesor Robert”. Młodzi artyści dostarczyli wiele uśmiechów i radości widowni  swoim występem. Uczniowie wraz z rodzicami złożyli życzenia nauczycielom i wręczyli dyplomy oraz piękne kwiaty. Po akademii głos zabrała pani dyrektor Longina Głowala, dziękując obecnym i emerytowanym  pracownikom szkoły za dotychczasową pracę i życząc wielu sił do następnych wyzwań. Uwieńczeniem spotkania był poczęstunek przy kawie. Akademię przygotowały : Janina Rudzka i Iwona Pieniak  (I. P.)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uroczystości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.