Wycieczka do Warszawy

30 października uczniowie klas II- VIII byli na wycieczce w Warszawie. Kolejny już raz gościli  w teatrze Rampa, gdzie obejrzeli musical „Oto Oliwer Twist” oparty na motywach powieści Karola Dickensa. Sztuka niesie ze sobą wciąż aktualne przesłanie i nadzieję, że dobro dane światu wraca. Następnie uczniowie odwiedzili Centrum Nauki Kopernik, gdzie mogli poznawać prawa przyrody poprzez samodzielne przeprowadzanie doświadczeń na interaktywnych wystawach. Wszystkiego mogli dotknąć, sprawdzić, przekręcić, czasem nawet podskoczyć lub krzyknąć – aby uruchomić eksponat. Ostatnim miejscem, które odwiedzili tego dnia był Hangar 646. Tam czekały na uczestników wycieczki trampoliny, baseny z gąbkami, ścieżka i podłoga akrobatyczna oraz wiele innych atrakcji łączących sport z zabawą. Uczniowie trochę zmęczeni, ale pełni wrażeń wrócili do domu. (KN)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wyjazdy i warszataty. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.