Sukcesy naszych uczniów w konkursach

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w dwóch gminnych konkursach patriotycznych zorganizowanych przez Gminny Dom Kultury w Sobolewie. W konkursie plastycznym, którego tematem było wykonanie ilustracji do pieśni patriotycznej wyróżnienia otrzymali: Dominika Staros z kl. 3 i Weronika Staros z kl. 7. W konkursie piosenki patriotycznej: w kategorii kl. 0-III Dominika Staros zdobyła 1 miejsce , a Gabriela Stodulska 2 miejsce. W kategorii klas IV-VI Julia Jaworska zdobyła 3 miejsce, zaś w kategorii klas VII-VIII Wiktoria Babik  – 1 miejsce.  Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się podczas gminnych obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości w dniu 11.11.2018 r. w Sobolewie. Zwycięzcom gratulujemy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Sukcesy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.