Rok szkolny 2010/2011 zakończony!!!

22 czerwca 2011 roku w Szkole Podstawowej w Sokole o godzinie 10.00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Dyrektor szkoły Dorota Wiśnicka powitała dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców. Uroczystość rozpoczęła się od krótkiej części artystycznej w wykonaniu dzieci przedszkolnych, klasy trzeciej i szóstej. Ważnym elementem uroczystości było ślubowanie uczniów klas szóstych. Następnie Pani Dyrektor podsumowała miniony rok szkolny. Najlepsi uczniowie z klas I – VI za celujące i bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz pamiątkowe nagrody książkowe. Wszystkim uczniom życzymy udanych i słonecznych wakacji !!!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uroczystości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.