Sukcesy w XV Gminnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek

Uczniowie naszej szkoły 8 stycznia wystąpili w XV Gminnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek. Trzeba podkreślić, że były to bardzo udane występy, bo w każdej kategorii wiekowej jury doceniło występy naszych uczniów. W kategorii klas 0-III wyróżniona została Martyna Kosmala. Kategorię klas IV-VI wygrał Jakub Dąbrowa, zaś Wiktoria Babik zajęła III miejsce w kategorii klas VII -VIII i gimnazjum. W konkursie nasza szkołę reprezentowały również: Joanna Kołaczek, Julia Jaworska, Dominika Staros. Gratulujemy występów!!![K.S]   /aktualizacja/                                                                                                                   Laureaci konkursu odebrali nagrody /karty podarunkowe do sklepu sportowego/                  i wystąpili podczas „Spotkania z kolędą”, które odbyło się w GDK w Sobolewie 13 stycznia.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konkursy, Sukcesy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.