Laptopy do pracowni komputerowej

14 stycznia 2019 r. w obecności całej społeczności szkolnej, wójta gminy Macieja Błachnio, zastępcy wójta Moniki Garnek-Owczarczyk, dyrektora szkoły Longiny Głowali i nauczycieli nastąpiło przekazanie darowizny w postaci ośmiu sztuk nowych laptopów marki  Dell 3567  1TB, W10  na rzecz szkoły przez  Kamila Kasnera – członka zarządu Investgrand z siedzibą w Inowrocławiu. Wartość jaką Darczyńca przekazał w postaci sprzętu komputerowego wynosi  14 392,00 zł. Laptopy posłużą dzieciom do zajęć w pracowni komputerowej. Za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy! Po przekazaniu sprzętu pan Kamil Kasner spotkał się z uczniami klasy siódmej i ósmej i rozmawiał o odnawialnych źródłach energii.  Uczniowie zadawali pytania dotyczące istniejącej farmy wiatrowej na terenie Sokoła, której właścicielem jest Darczyńca. (K.S)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Akcje społeczne, Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.