Zabawa karnawałowa

Wielkimi krokami zbliża się koniec I semestru. Wstępem do zasłużonego odpoczynku w postaci dobrej rozrywki była zabawa karnawałowa, która została zorganizowana 20 stycznia. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń, no bo przecież kilka minut wcześniej odbyła się bardzo doniosła uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. W tym roku po raz pierwszy zabawa karnawałowa odbyła sie w sali świetlicy wiejskiej w Sokole. Tuż po godzinie 16.00  zaroiło się od dzieci przebranych w najrozmaitsze stroje. Jak zwykle oprócz licznych konkursów przygotowanych przez p. Justynę Kachniarz, Iwonę Pieniak i Annę Wiśnioch wybraliśmy Króla i Królową Balu.  Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom. rodzicom, a także wytrwałym babciom i dziadkom, którzy przyglądali się zabawie wnuczków. Dorośli bawili się wspólnie z dziećmi. Były korowody, kółeczka i tańce w parach. Najmłodszym uczniom naszej szkoły do tańca przygrywał i zabawy prowadził K. Szostak. Podczas dyskoteki swoje układy taneczne prezentowali uczniowie kilku klas. Tegoroczna zabawa karnawałowa należała do udanych.  A ferie już za tydzień!!! (K.S)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, Konkursy, Uroczystości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.