Ewelina Sabat wśród wyróżnionych

W dniu 5 czerwca 2019r., w Sali widowiskowej Gminnego Domu Kultury w Sobolewie, odbył się finał konkursu wiedzy z zakresu ochrony zdrowia i zwalczania alkoholizmu pt.: ”Alkoholowi STOP- dla zdrowia START”. Organizatorem konkursu była Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sobolewie W I etapie konkursu wzięło udział ok.70 dzieci ze wszystkich szkół na terenie naszej gminy.

Do II Etapu konkursu zakwalifikowało się 21 osób, które otrzymały dyplomy i bogate nagrody wręczone przez członków komisji oraz patrona konkursu Wójta Gminy Macieja Błachnio. Wśród nich znalazła się również uczennica naszej szkoły Ewelina Sabat. Atrakcją dla laureatów i mieszkańców Gminy Sobolew był występ zespołu 100% i Piotra Nagiela. Wspaniały koncert, gdzie rozdawane były płyty i wspólne śpiewanie z publicznością trwał około 2 godzin. Zespół z wokalistą, którego znamy z koncertów cyklu „NIEĆPA” bawił wszystkich zgromadzonych zachęcając do życia bez uzależnień pogadankami miedzy wykonywanymi utworami.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, Konkursy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.