Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

W środę 19 czerwca świadectwa odebrali uczniowie naszej szkoły.  Tego dnia największą uwagę skupili na sobie uczniowie klasy ósmej, którzy ukończyli II etap edukacji i opuszczają mury tej szkoły. Zakończenie roku szkolnego rozpoczęło się mszą święta w kościele p.w. Świętej Trójcy w Gończycach. W szkole uroczystości rozpoczęła pani dyrektor Longina Głowala, która dokonała podsumowania kończącego się roku szkolnego ze szczególnym zwróceniem uwagi na wyniki egzaminu ósmoklasistów, które to dla naszej szkoły były bardzo dobre. Następnie rozpoczął się program artystyczny uczniów oddziału przedszkolnego, klas trzecich, siódmych i ósmych. Kulminacyjnym punktem uroczystości było uroczyste ślubowanie tegorocznych absolwentów oraz rozdanie świadectw i nagród. W tym roku szkolnym mury naszej szkoły opuściło 10 uczniów. Wszystkim uczniom gratulujemy wyników na świadectwie. Życzymy dobrego wypoczynku. Rozpoczęcie nowego roku szkolnego odbędzie się 2 września.  

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.