Gminny Konkurs Piosenki Ludowej

25 września w sali widowiskowej Gminnego Domu Kultury w Sobolewie odbył się Gminny Konkurs Piosenki Ludowej. Na scenie zaprezentowały się dzieci z klas 0 -VIII ze szkół podstawowych Gminy Sobolew. Konkurs był podzielony na trzy kategorie wiekowe. W każdej z nich  usłyszeliśmy wykonania ludowych piosenek w wykonaniu uczniów naszej szkoły. W kategorii klas 0-III wystąpiły: Małgosia Piórkowska, Wiktoria Wiącek i Martyna Kosmala, która zajęła 3 miejsce. W kategorii klas IV-VI wystąpili: Nikola Ghazaryan, Gabriela Stodulska i Dominika Staros. W kategorii klas VII-VIII zaprezentowali się: Jakub Dąbrowa, Julia Jaworska i Julia Malinowska. Do konkursu uczniów przygotowali: Dorota Wiśnicka i Krzysztof Szostak. Oficjalne wręczenie nagród odbędzie się w niedzielę 29 września na Festiwalu Kultury i Tradycji w Gończycach. Występujących oceniało jury w składzie:
Irena Manila Talarek – nauczyciel gry na pianinie,
Mateusz Kowalczyk – muzyk, inżynier akustyki,
Kamil Ostrowski – muzyk, absolwent edukacji artystycznej. Wszystkim naszym artystom gratulujemy bardzo dobrych występów i życzymy dalszych sukcesów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.