Święto Edukacji Narodowej.

12 października w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Nauczyciela. Z tej okazji Samorząd Uczniowski naszej szkoły pod kierunkiem opiekunów – Longiny Głowali i Aleksandry Kępki przygotował uroczystą akademię. Dominowały w niej skecze i humor z ław szkolnych. Nie zabrakło także życzeń od uczniów i gromkiego „Sto lat”. Zespół koła muzycznego pod kierunkiem Krzysztofa Szostaka zaśpiewał na tę okazję kilka piosenek. Po tej części uroczystości do głosu doszli rodzice. Na ręce Pani dyrektor, Rady Pedagogicznej i personelu szkoły z ust Przewodniczącej Małgorzaty Babik padły słowa podziękowania za pracę i rozwijanie talentów dzieci. Rodzice przygotowali także dla każdego pracownika szkoły przepiękne kosze z kwiatami. Pani dyrektor Dorota Wiśnicka w swym przemówieniu dziękowała nauczycielom i obsłudze szkoły za pracę i wytrwałość. Wszystkim nauczycielom z tej okazji wręczyła dyplomy z życzeniami i nagrodami. W uroczystości wzięli udział także emerytowani pracownicy naszej szkoły. WSZYSTKIM NAUCZYCIELOM I PRACOWNIKOM SZKOŁY ŻYCZENIA DALSZEJ OWOCNEJ PRACY Z DZIEĆMI!!!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uroczystości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 Responses to Święto Edukacji Narodowej.

  1. Anonim pisze:

    Było naprawdę WESOŁO!!!!!!!!***********

  2. Anonim pisze:

    No zgadzam się ;-D

  3. Anonim pisze:

    To było naprawdę fajowe

Możliwość komentowania jest wyłączona.