Dzień Edukacji Narodowej

Jedną z najważniejszych dat w kalendarzu szkolnym jest bez wątpienia Dzień Nauczyciela. W naszej szkole akademia z tej okazji odbyła się 10 października 2019 r. przygotowana przez Samorząd Uczniowski. Uczniowie klasy VI i VII zaprezentowali wiersze, klasa IV i VII piosenki. Doceniając pracę nauczycieli, podziękowali im za cierpliwość, życzliwość i naukę. W tym wyjątkowym dniu uczniowie pamiętali nie tylko o nauczycielach, ale o wszystkich pracownikach szkoły oraz nauczycielach emeryturach. Każdy otrzymał drobny upominek, przygotowany własnoręcznie przez naszych zdolnych uczniów. Po akademii głos zabrała Pani Dyrektor Longina Głowala, składając życzenia wszystkim pracownikom szkoły. (K.K)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.