Wieczór integracji uczniowskiej

Po raz kolejny w naszej szkole został zorganizowany wieczór integracyjny, który poprowadził p. Krzysztof Szostak. Tegoroczna edycja z 29 uczestnikami stała pod znakiem gier stolikowych. Podczas tego wieczoru rozegrano Turniej Warcabowy w randze mistrzostw szkoły. Mistrzem została Sylwia Kosmala, drugie miejsce wygrała Julia Babik, a trzecie Martyna Malinowska. W turnieju wzięło udział 24 graczy z klas IV, VI, VII i VIII. Po zakończeniu gier uczestnicy integracji zjedli wspólna kolację, obejrzeli film i grali w tenisa stołowego. Następnie czekając na ciszę nocną integrowali się w swoich kącikach na wspólnych rozmowach. (K. S)