Udział szkoły w akcji MIKOŁAJ DZIECIOM

Uczniowie i Rodzice naszej szkoły hojnie włączyli się w akcję MIKOŁAJ DZIECIOM – STWÓRZ DZIECIOM ŚWIĘTA, którą po raz kolejny zorganizował Łukasz Pawlik – wolontariusz z Sobolewa. Jak mówi główny organizator akcji „jest to czas, który spędzamy wspólnie z rodziną, a dzieci są obdarowywane wymarzonymi prezentami. Nie możemy zapomnieć, że jednak nie wszystkie dzieci mają takie szczęście. A dokładnie mowa tu o dzieciach z domów dziecka, których święta wyglądają zupełnie inaczej.” W tym roku akcja zbierania prezentów ma wspomóc trzy placówki: Dom Dziecka w Pruszkowie Sióstr Benedyktynek, Dom Dziecka w Adamowie i Ośrodek Specjalny Szkolno-Wychowawczy w Baczkowie. Uczniowie wsparli akcję przynosząc do szkoły odzież, zabawki, artykuły papiernicze, książki, artykuły higieniczne i chemiczne, gry planszowe, pluszaki i artykuły spożywcze. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję w naszej szkole. (K.S)