ZDALNE NAUCZANIE !!!

DRODZY RODZICE I UCZNIOWIE

Zgodnie z zaleceniami MEN rozpoczynamy od 16.03 nauczanie zdalne. Do tego celu każda klasa ma założonego e-maila na portalu wp.pl. Login i hasło otrzymacie Państwo od wychowawcy poprzez smsa. Nauczyciele przedmiotów i wychowawcy będą wysyłać wiadomości, karty pracy, linki do materiałów dydaktycznych, które uczniowie mają rozwiązywać na wydrukowanych kartach lub gdy nie mają możliwości druku w zeszytach(zgodnie z opisem w e- mailu). Prosimy o monitorowanie i wykonywanie zadań, gdyż po powrocie do szkoły każdy uczeń będzie rozliczany z wykonanej pracy!!!! Zwracamy uwagę by po pobraniu wiadomości i materiałów niczego z poczty nie USUWAĆ!!! by inni mogli skorzystać. Pod żadnym pozorem nie zmieniamy hasła!!! Jeżeli są jakieś problemy z pobraniem wiadomości kontaktujmy się z nauczycielem, który przesłał wiadomość, a w drugiej kolejności z wychowawcą klasy.