Pierwszy dzień wiosny u naszych uczniów

Dziękujemy Wszystkim, którzy nadesłali nam zdjęcia jak spędzają czas w tym trudnym czasie. Niestety, w tym roku nie było możliwe byśmy razem powitali wiosnę w szkole. Ten dzień od zawsze należał do Was i jak go przeżywaliśmy wiele zależało od waszej wyobraźni i pomysłów. Fajnie, że mieliście odwagę pokazać jak spędzacie go w waszych domach. Tym, którzy nadesłali swoje zdjęcia jeszcze raz dziękujemy i zapewniamy o wpisaniu tego do rejestru naszych pozytywnych zachowań, kiedy tylko wrócimy do szkoły! Od poniedziałku znów zabieramy się do pilnej nauki (szkoda tylko że …. zdalnej!) TRZYMAJCIE SIĘ ZDROWO!!! (K. S)