Rozpoczynamy rok szkolny 2010/2011

W dniu 1 września 2010 r. o godz. 9.45 w Szkole Podstawowej w Sokole odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Tak niedawno rozstaliśmy się, a znów nadszedł czas powrotu i spotkania. Za nami dwa miesiące wspaniałych beztroskich wakacji. Nie tak łatwo pożegnać jest nam plaże tonące w słońcu, błękit nieba, ścieżki górskie wśród zielonych lasów, szalone przygody, wakacyjnych przyjaciół.

Rozpoczynając rok szkolny 2010/2011 pani Dyrektor powitała zebranych, nauczycieli, uczniów i rodziców. Zapoznała klasy z przydziałem  wychowawstw. Potem przedstawiła nowych uczniów, którzy zasilili szeregi „zerówki”. Zostali oni ciepło przyjęci przez koleżanki i kolegów. Klasy starsze przywitały ich gromkimi brawami. Następnie wszyscy udali się do przydzielonych sal, gdzie wychowawcy zapoznali ich z tegorocznym planem zajęć lekcyjnych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uroczystości i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.